Aktywny wypoczynek - Świnoujście Travel

Active islands / Aktiv auf den Inseln

W Świnoujściu z roku na rok widać, jak z rzeszy wczasowiczów oddających się wyłącznie plażowemu lenistwu, coraz więcej z nich przemierza rowerowe ścieżki, wędruje licznymi, pieszymi szlakami czy próbuje swych sił w różnych formach sportów (rowery, tenis, pływanie, kajaki).

Na urlopie wreszcie mamy czas na to, na co często go nam brakuje w codziennym zabieganiu w rodzinnych miejscowościach. A Świnoujście aktywnemu wypoczynkowi sprzyja pod wieloma względami, jak mało która polska miejscowość wypoczynkowa. Z uwagi na niezwykłe położenie geograficzne i zróżnicowane formy terenu, oferuje doskonałe warunki dla całego wachlarza rodzajów turystyki, sportu i rekreacji. Morskie wody Zatoki Pomorskiej, śródlądowy akwen Zalewu Szczecińskiego, rozlewiska Starej Świny otoczone lasami, jeziorka, wysepki, plaże, płaskie leśne dukty, wysokie morenowe wzniesienia, fauna i flora okolicznych rezerwatów przyrody i Wolińskiego Parku Narodowego – podpowiemy, jak z tego bogactwa najpełniej skorzystać.

A zatem... aktywni na start! Dla zdrowia! Łagodny nadmorski klimat (bywają zimy bez śniegu ) pozwala na regenerację sił fizycznych i duchowych, na aktywny wypoczynek nie tylko w miesiącach wakacyjnych ale także w kwietniu, maju, czerwcu czy wrześniu. Proponowany program aktywnego wypoczynku przewidziany jest dla młodych i starszych osób i nie ma charakteru wyczynowego – dla wyczynowców mamy specjalne propozycje.Program dla naszych gości nie jest też obowiązkowy tak w całości jak i w części. Można czas spędzać tradycyjnie korzystając z naszej oferty.

Prezentowane pakiety aktywnego wypoczynku w znacznej części oparte zostały na opracowaniach Urzędu Miasta Świnoujście i są dostępne na stronie: www.swinoujscie.pl oraz opracowaniach Wiesława Króla (SWIR – Świnoujska Inicjatywa Rowerowa) wybitnego przewodnika turystyki rowerowej – udostępnionych dla tej publikacji.

Informacje, które Państwu przekazujemy pogrupowane zostały w pakiety w sposób nie zawsze dychotomiczy:

rowerowypieszysportowymorskizdrowotnykulturalny

Zapewniamy:

* noclegi w pokojach jedno-dwu lub trzy osobowych, zależnie od rezerwacji, w ośrodku ARKA Pensjonat (arka.biz.pl; email:info@arka.biz.pl) przy ulicy H.Siemiradzkiego 18 w Świnoujściu; tel: 607 284 674 lub 91-3215444 według cen podanych na stronie www
* pełną, wyczerpującą, fachową informację i pomoc; w tym materiały pomocnicze
* bezpłatną całodzienną opiekę pilota po uprzedniej rezerwacji pobytu dla grup liczących nie mniej niż 15 osób
* bezpłatny kort tenisa ziemnego ( bez wcześniejszej rezerwacji ) z możliwością gry w badmintona
* rowery własne uczestników lub z wypożyczalni w cenie od 20 złotych za dobę
* kijki do nordic walking – własne lub z wypożyczalni
* organizację wyżywienia ( śniadania, obiady lub obiadokolacje ) „na trasie” w lokalach, z którymi współpracujemy według indywidualnych potrzeb każdego uczestnika ( śniadania w cenie od 10 złotych; obiady w cenie od 16 złotych ).

Do dyspozycji uczestników pozostaje w pensjonacie, na zasadzie wyłączności, kuchnia z pełnym wyposażeniem. W pokojach są czajniki, szklanki, talerzyki i lodówka. Możliwy jest również katering.

Rezerwacja: telefoniczna, mailowa oraz przedpłata 30 % za każdą osobo/dobę przewidzianego pobytu na konto bankowe: ARKA Pensjonat Sp. z o.o. ul. H.Siemiradzkiego 18 72-600 Świnoujście

PLZ: 08 1060 0076 0000 3200 0082 8359

EURO: 75 1060 0076 0000 3400 0155 6396

Nasze strony:
» Pod Paragrafem - Blog prawniczy «
» TV Arka - internetowa telewizja informacyjno-edukacyjna «
» Panorama obiektu (wymagana wtyczka Flash) «